حمایت از کالای ایرانی

در سالی که به عنوان حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است ، بسیاری از افراد و مجموعه ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم حمایت از کالای ایرانی را اعلام کرده اند و اقداماتی انجام داده اند . ما نیز تلاش خود را به کار بسته ایم تا به عنوان مجموعه ای فعال در حوزه ی ارتباطات، به گونه ای سرویس دهی کنیم که حداکثر منافع برای کسب و کارها و تولید کنندگان اتفاق افتد و نتیجه ی دلخواه حاصل شود .

استفاده از پیام صوتی، ارزانتر از قبل

نوانک در اولین اقدام جهت حمایت از مصرف کنندگان سرویس پیام صوتی ، اقدام به ارائه ی سرویس با حداقل تعرفه کرده است . این بدان معنی است که کاربران و نمایندگان نوانک می توانند با هزینه ای به مراتب کمتر از قبل اقدام به ارسال پیام صوتی کنند . تعرفه ی ارسال پیام صوتی در حالت کاربری سیستم به ازای هر ثانیه فقط ۱۹ ریال است و کاربر هم این هزینه را صرفا به شرط موفق بودن تماس می پردازد ؛ یعنی جایی هزینه می شود که قرار است صدای شما شنیده شود .

در دومین قدم نیز هزینه های تمدید سالیانه ی پنل را برای کاربران و نمایندگان به صفر کاهش داده ایم. این بدان معنی است که هر سال به صورت رایگان پنل ها تمدید خواهند شد، و تا زمانی که امکان ارائه ی این سرویس از طرف شرکت مخابرات وجود داشته باشد، شما نیز از آن استفاده خواهید داشت .

حمایت از استارت آپ ها

نوانک به عنوان اپراتور پیام صوتی در کشور برنامه حمایت ویژه ای را از استارت آپ های کشور به عمل می آورد . به این صورت که برای راه اندازی سیستم های مورد نیاز استارت آپ ها، مانند ارسال otp هیچ گونه هزینه ی راه اندازی سرویسی در نظر نمی گیرد و تمامی هزینه های راه اندازی پنل را در قالب اعتبار هدیه به این دوستان بر می گرداند، تا استفاده ی بسیار خوبی را از این سیستم ها به عمل بیاورند.

حضور در رویدادهای مختلف به عنوان اسپانسر

نوانک در بسیاری از برنامه ها و مناسبت هایی که در قالب همایش و یا نمایشگاه در سطح کشور برگزار می شوند، به عنوان حامی مالی حضور پیدا می کند تا ضمن گرامیداشت برنامه هایی که می توانند به عنوان محرکه ی تولید و اقتصاد در کشور به شمار بیایند، حمایت مادی و معنوی لازم را نیز به عمل آورده و دین خود را نسبت به چرخه ی تولید و اقتصاد کشور ادا کرده باشد .

استفاده از دیتا سنترهای داخلی

نوانک در جهت حمایت از کالای ایرانی و به جهت جلوگیری از خروج ارز از کشور، تمامی سرورهای مورد استفاده ی خودش را از بین دیتا سنترهای ایرانی انتخاب کرده است و اعتقاد داریم با کمک و حمایت شرکت ها و استارت آپ ها، کیفیت ارائه ی خدمات سرویس های داخلی نیز روز به روز بیشتر خواهد شد. خوشبختانه در حال حاضر نیز وضعیت آپ تایم سرورهای نوانک تا حدود ۹۹ درصد تضمین شده است، و تمامی همکاران در داخل و خارج از مجموعه تلاش خود را به کار گرفته اند تا شانه به شانه ی سرویس های روز دنیا، خدمات با کیفیتی را به کاربران ارائه کنند.

این بار شما بگویید

همواره به این اصل اعتقاد داشته ایم که نظرات و راهنمایی های کاربران و مشتریان، چراغ راه ما در طول مسیر خواهد بود. به همین دلیل ما در نوانک مشتاقانه منتظر اعلام نظرات و پیشنهادات شما هستیم تا اعلام کنید چه کارها و فعالیت های دیگری در جهت حمایت از کالای ایرانی و تولیدات ملی می توانیم انجام دهیم. شما می توانید نظرات خود را از طریق ایمیل، تماس تلفنی با دفتر مجموعه و یا از بخش نظرات و پیشنهادات سایت با ما در میان بگذارید.

از اینکه همراه ما هستید صمیمانه از شما سپاسگزاریم…

دیدگاهتان را بنویسید