خطوط اختصاصی نوانک

نوانک به عنوان بزرگترین اپراتور پیام صوتی کشور با همکاری شرکای تجاری خود از جمله شرکت انتقال داده های آسیا تک، تواسته برای اولین بار در ایران امکان ارسال پیام های صوتی از طریق خطوط اختصاصی را فراهم آورد.این به این معنی است که از این به بعد کاربران استفاده کننده از سرویس نوانک می توانند پیام های صوتی مد نظرشان را از طریق خطوط اختصاصی که در اختیارشان قرار می گیرد ارسال کنند تا زمانی که تلفن مخاطبین به صدا در می آید، آنها به راحتی فرد تماس گیرنده را شناسایی و با دقت بسیار زیادی به محتوای پیام گوش کنند.این خطوط از امکانات بسیار جالب و جذابی بهره می برند که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

1.1- هم تماس بگیرید و هم پیام صوتی ارسال کنید

در خطوط اختصاصی که در اختیار مشتریان قرار می گیرد تمامی امکانات خطوط تلفن عادی از جمله تماس های ورودی و خروجی وجود دارد، یعنی استفاده کننده ی این خطوط چه یک فرد حقیقی و یا مجموعه ی حقوقی باشد، می تواند از این طریق تماس های تلفنی مد نظرش را انجام دهد و حتی مخاطبین نیز با آن شماره تماس حاصل کرده و امکان مکالمه با افراد را داشته باشند.در کنار امکان استفاده از این خطوط به عنوان خط تلفن دو طرفه، شما امکان ارسال پیام های صوتی انبوه را نیز دارید.

2.1-تحولی بزرگ در حوزه ی ارتباطات

یکی از مشکلاتی که تا قبل از ارائه ی خطوط اختصاصی نوانک وجود داشت و کاربران استفاده کننده از سیستم های پیام صوتی نسبت به آن نقدهایی داشتند، ارسال پیام های صوتی با یک شماره ی عمومی و یکسان بود.این موضوع از این جهت اثر بخشی پیام را کم می کرد که تمامی مجموعه ها چه دولتی و چه خصوصی، فروشگاهی یا سازمانی برای انجام امور تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی و … از همان شماره ی عمومی استفاده می کردند. خوشبختانه در حال حاضر شرایطی میسر شده تا اگر از طریق سیستم نوانک با شخصی تماس گرفته می شود، او به راحتی متوجه شود تا این تماس از طرف بانک، دفتر بیمه یا هر مجموعه ای که با آن در ارتباط است، برقرار می شود و با دقت بسیار بیشتری به پیام ارسالی توجه خواهد شد.

3.1- تمامی فعالیت های تلفنی تان را از این طریق انجام دهید

با توجه به اینکه خطوط اختصاصی نوانک امکان برقراری تماس تلفنی دو طرفه و ارسال پیام صوتی را به صورت همزمان دارند و مشتریان نیز از طریق شناسایی شماره تماس ها اقدام به پاسخگویی تلفن می کنند، کاملا گویاست که به جای صرف زمان جهت برقراری تماس های تلفنی مختلف برای اطلاع رسانی ها، پیگیری ها، یادآوری ها و … می توانید از پیام صوتی استفاده کنید.

گاهی یک صدا می تواند دنیا را متحول کند

ویژگی های خطوط تلفنی نوانک

امکان تخصیص هر تعداد خط تلفن در یک مکان به درخواست مشتری
قابلیت جا به جایی خطوط بدون هیچ گونه وابستگی به مکان خاص
مکالمه ی بسیار با کیفیت بین تمامی اپراتور ها
امکان ارائه خدمات متنوع مبتنی بر IP و قابلیت های IVR as Service
امکان انجام مکالمه توسط گوشی تلفن همراه به کمک اپلیکیشن اختصاصی
تعرفه بسیار اقتصادی و پایین تر از تعرفه ی مخابرات
قابلیت برقراری و دریافت تماس با هر شماره ای در هر نقطه از ایران و جهان
هزینه مکالمه با تعرفه ی بسیار ارزان بین مشترکین آسیاتک در هر کجای کشور

نوانک ، نوای خوش کسب و کار شما

شرایط استفاده از خطوط خطوط اختصاصی

کاربران نوانک می توانند به سه شکل مختلف از خطوط اختصاصی نوانک استفاده کنند که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

1.3- فقط ارسال پیام

در صورتی که فقط تمایل به استفاده از خطوط اختصاصی برای ارسال پیام های صوتی را داشته باشید، می توانید با سفارش خط دلخواه، اقدام به ارسال پیام بصورت صوتی و در مقیاس انبوه کنید.تعداد خطوط اختصاصی که از سمت کاربر سفارش داده می شود هیچ گونه محدودتی ندارد و شما بصورت همزمان می توانید علاوه استفاده از خطوط اختصاصی از خط عمومی که بصورت پیش فرض روی پنل قرار گرفته اند نیز، برای ارسال پیام استفاده کنید.

شرایط مورد نیاز برای داشتن خط اختصاصی در حالت اول

 1. برای داشتن خط اختصاصی مد نظرتان، در مرحله ی اول می بایست کاربر فعال یکی از طرح ها و یا بسته های اینترنت آسیا تک باشید.سپس IP static ( IP ثابتی که هیچ وقت تغییر نمی کند) خودتان را از آن مجموعه دریافت و به ما اعلام کنید.
 2. در مرحله ی دوم از طریق قسمت سفارش خط اختصاصی داخل پنل، خط مورد نظر را استعلام و تهیه کنید و از این قسمت کار به بعد، انجام بقیه ی امور را به نوانک بسپارید.ما خط درخواستی شما را بر روی پنل تان قرار می دهیم تا هر بار بتوانید در لحظه ی ارسال، انتخاب کنید که با شماره ی اختصاصی یا عمومی با کاربران تماس حاصل شود.

نکته ی 1 – تعرفه ی قابل پرداخت در این حالت، دقیقا همان عددی است که برای ارسال پیام های صوتی در نظر گرفته شده و کاربر از طریق پنل انتخاب کرده است و تعرفه ی ارسال هیچ گونه تفاوتی با تعرفه ی ارسال از طریق خطوط عمومی ندارد.به عنوان مثال اگر تعرفه ی ارسال کاربر به ازای هر ثانیه مبلغ 19 ریال است، در صورت استفاده از خط اختصاصی هم، همان مبلغ پرداخت می گردد.
نکته ی 2– در صورت استفاده از خط اختصاصی برای ارسال پیام، جز شرایط گفته شده، هیچ گونه پیش نیاز دیگری مد نظر نیست و به راحتی و با استفاده از امکانات خود پنل می توانید اقدام به ارسال پیام صوتی کنید.

2.3- ارسال پیام و برقراری تماس تلفنی بصورت همزمان

در صورتی که تمایل دارید تا بصورت همزمان از قابلیت تماس و ارسال پیام صوتی استفاده کنید می توانید مشابه با حالت قبل از طریق سفارش خط اختصاصی مورد نظر و انجام مراحل از هر دو امکان استفاده ی خوبی را داشته باشید.

شرایط مورد نیاز برای داشتن خط اختصاصی در حالت اول

 1. 1-برای داشتن خط اختصاصی مد نظرتان، در مرحله ی اول می بایست کاربر فعال یکی از طرح ها و یا بسته های اینترنت آسیا تک باشید.سپس IP static ( IP ثابتی که هیچ وقت تغییر نمی کند) خودتان را از آن مجموعه دریافت و به ما اعلام کنید.
  2-در مرحله ی دوم از طریق قسمت سفارش خط اختصاصی داخل پنل، خط مورد نظر را استعلام و تهیه کنید و از این قسمت کار به بعد، انجام بقیه ی امور را به نوانک بسپارید.ما خط درخواستی شما را بر روی پنل تان قرار می دهیم تا هر بار بتوانید در لحظه ی ارسال، انتخاب کنید که با شماره ی اختصاصی یا عمومی با کاربران تماس حاصل شود.
  3-برای برقراری تماس تلفنی از طریق خط اختصاصی، می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید.

  • استفاده از app اختصاصی آسیا تک، بدون نیاز به خرید هیچ گونه تجهیزات جانبی دیگر
  • از طریق دستگاه ATA و اتصال آن بین تلفن معمولی و مودم
  • از طریق دستگاه IAD که یک مودم با قابلیت اتصال به تلفن ثابت می باشد
  • از طریق دستگاه IP Phone و اتصال آن به مودم

نکته ی 1-تعرفه ی ارسال پیام های صوتی و مکالمه ی تلفنی به صورت کاملا مجزا در سیستم محاسبه می گردد.
• در صورتی که از خطوط برای ارسال پیام های صوتی بهره مند شوید، دقیقا همان تعرفه ی پنل را می پردازید.به عنوان مثال اگر تعرفه ی ارسال کاربر به ازای هر ثانیه مبلغ 19 ریال است، در صورت استفاده از خط اختصاصی هم، همان مبلغ پرداخت می گردد.
• تعرفه ی برقراری مکالمه ی تلفنی برای تماس های شهری، بین شهری، موبایل و خارج از کشور نیز 10 درصد کمتر از مقادیر اعلام شده توسط شرکت مخابرات می باشد.
نکته ی 2 -خط اختصاصی مورد نظر شما بر روی پنل ست شده و امکان ارسال پیام با شماره ی مخصوص را خواهید داشت.از طریق هر یک از 4 قابلیت گفته شده، امکان برقراری تماس دو طرفه نیز برای شما میسر است.

3.3- فقط خط تلفن

شاید به هر علتی نیاز شما به گونه ایست که فقط به دنبال استفاده از خطوط تلفن نوانک برای برقراری تماس دو طرفه باشید یا از خطوط اختصاصی در جای دیگری برای ارسال پیام استفاده می کنید و تمایل دارید همزمان خط تلفنی با امکانات گفته شده را در بخش دیگری از کارتان مورد استفاده قرار دهید.در هر صورت چندان تفاوتی نمی کند، ما امکان واگذاری خطوط تلفن نوانکی را به هر صورت فراهم آورده ایم.در این حالت فقط خط مورد نظر شما سفارش داده شده و با انجام مراحل می توانید از خط تلفن نوانکی نیز استفاده داشته باشید.

شرایط مورد نیاز برای داشتن خط اختصاصی در حالت اول

 1. 1-برای داشتن خط اختصاصی مد نظرتان، در مرحله ی اول می بایست کاربر فعال یکی از طرح ها و یا بسته های اینترنت آسیا تک باشید.در اینجا نیازی به داشتن IP Static نیست.
  2-در مرحله ی دوم از طریق قسمت سفارش خط اختصاصی داخل پنل، خط مورد نظر را استعلام و تهیه کنید.
  3-برای برقراری تماس تلفنی از طریق خط اختصاصی، می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید.
  • استفاده از app اختصاصی آسیا تک، بدون نیاز به خرید هیچ گونه تجهیزات جانبی دیگر
  • از طریق دستگاه ATA و اتصال آن بین تلفن معمولی و مودم
  • از طریق دستگاه IAD که یک مودم با قابلیت اتصال به تلفن ثابت می باشد
  • از طریق دستگاه IP Phone و اتصال آن به مودم

نکته ی1– تعرفه ی برقراری مکالمه ی تلفنی برای تماس های شهری، بین شهری، موبایل و خارج از کشور نیز 10 درصد کمتر از مقادیر اعلام شده توسط شرکت مخابرات می باشد.
با توجه به توضیحات ارائه شده اگر تمایل به داشتن خط اختصاصی جهت ارسال پیام و یا برقراری تماس تلفنی هستید، می توانید جهت مشاهده ی تعرفه ی قیمت ها و سفارش خط، از داخل پنل اقدام کنید.در صورتی که قبلا عضو سایت شده اید از بخش ورود و در صورتی که هنوز افتخار همراهی تان را نداشته ایم از بخش عضویت رایگان اقدام بفرمایید.

پی نوشت
1-دستگاه ATA : کارت تلفن آنالوگ دستگاهی است که برای اتصال تلفن های آنالوگ معمولی، دستگاه های فکس و سایر دستگاه های مشابه به یک سامانه تلفنی دیجیتال یا شبکه تلفنی بر بستر ویپ مورد استفاده قرار می گیرد.به زبان ساده دستگاهی است که اطلاعات خطوط دیجیتا را برای ارتباط با گوش های تلفن عادی فراهم می آورد.
2- دستگاه IAD :مودم با قابلیت برقراری تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت می باشد که با استفاده از آن، شما هر دو قابلیت را بصورت همزمان خواهید داشت.
3-IP Phone : آی پی فون یا تلفن های مبتنی برشبکه که با IP آدرس ها کار می کنند ، به زبان ساده گوشی های تلفن مخصوصی که از طریق کابل شبکه با آی پی کار می کنند.

دنیای جدیدی از ارتباطات را با نوانک تجربه کنید

تعرفه ها

بر اساس شرایط ذکر شده در سایر بخش ها، متوجه شده اید که بسته به نوع نیازی که شما داشته باشید، می توانید حالت های مختلفی را جهت استفاده از این سرویس ها مد نظر قرار دهید.تعرفه ی خطوط اختصاصی نوانک جهت ارسال پیام صوتی و یا تماس تلفنی از مبلغ 100 هزار تومان شروع می شود.این مبلغ نیز برای خطوط رندم بوده و کاربر می تواند با خرید خط اختصاصی، همزمان از قابلیت ارسال پیام و تماس تلفنی بهره مند گردد و بسته به نوع استفاده از خطوط، آبونمانی را بصورت سالیانه بپردازد.در صورتی که عضو وبسایت نوانک باشید، می توانید از داخل پنل لیست قیمت و تعرفه ی خطوط را بصورت کامل مشاهده کنید و در صورتی که هنوز افتخار همراهی شما را نداشته ایم، خوشحال می شویم تا از طریق ثبت نام داخل وبسایت نوانک، امکان مشاهده ی لیست قیمت و تعرفه ی خطوط را بدست آورید.