قدمی دیگر در جهت پیشرفت، نسیم تلکام به عضویت اتحادیه مخابرات ایران درآمد

اتحادیه صادرکنندگان خدمات مهندسی، مشاوران و پیمانکاران مخابرات ایران (مپنا) در جهت هم افزایی، رشد و پشتیبانی از شرکتها و مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات مخابراتی تشکیل شد و اولین جلسه ی این اتحادیه با حضور معاون وقت وزیر ارتباطات در تاریخ 25 آذر سال 1388 در فرهنگسرای سیدالشهدای تشکیل شد و رسمیت پیدا کرد.

اهداف و رسالت های اتحادیه

از جمله اهداف اتحادیه صادرکنندگان خدمات صنعت مخابرات، می توان به کشف، شناسایی و تلاش در راستای حل مسائل صنفی و مجموعه های عضو اتحادیه، تکمیل حوزه های کارشناسی، همکاری در بخش برندینگ مجموعه های عضو اتحادیه، تعامل باسازمان های دولتی و وزارتخانه ها و استاندارد سازی کیفیت و بهای خدمات اشاره کرد.

این اتحادیه، برنامه هایی در راستای ارائه ی خدمات مشاوره فنی و مهندسی به اعضا را در دستور کار خود دارد. همچنین ایجاد دستورالعمل و کارگروه های تخصصی همانند IOT, BIGDATA ,VAS و حضور فعال در کمیسیون های تخصصی مجلس و وزارتخانه ها را می توان به این فهرست افزود.

عضویت نسیم تلکام در اتحادیه صنعت مخابرات

مجموعه ی نسیم ارتباط آینده با نام تجاری نسیم تلکام، در راستای احترام به حقوق مصرف کننده و بالا بردن سطح کیفیت محصولات و خدمات خود و همچنین ایجاد زمینه و بستر مناسب صادرات خدمات فنی و مهندسی خودش، در آذر ماه سال 1397 به عضویت اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران مخابرات ایران (مپنا) درآمد. عضویت نسیم تلکام در اتحادیه مخابرات علاوه بر اینکه مزایای مطلوب و مستقیمی را برای مشتریان به همراه می آورد، می تواند گام مهمی در جهت دستیابی به بازارهای جدید جهانی و  ایجاد درآمد ارزی مبتنی بر ارائه ی خدمات باشد. درحال حاضر مجموعه ی نسیم تلکام با ارائه محصولات و راهکارهای حوزه VoIP و شبکه های NGN/IMS در بین بسیاری از FCP, MVNO و MNO ها شناخته شده است و محصولاتی نظیر SBC، سوئیچ های پرظرفیت مخابراتی، مرکز تماس (Call Center)، مرکز تلفن (IP-PBX) و … را طراحی و تولید نموده است.

نسیم تلکام پیش تر به عضویت سندیکای صنعت مخابرات نیز درآمده بود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید