نوانک آغاز به کار کرد

انگار همین چند روز پیش بود که ایده ی اولیه ی راه اندازی سیستم اپراتور پیام صوتی نوانک به ذهن ما خطور کرد . در آن موقع به هر کسی توضیح می دادیم که قصد داریم سیستمی را این مشخصات را راه اندازی و ارئه کنیم، در اولین واکنش لبخندی زده و بعد می گفتند که به هزار و یک دلیل این کار هیچ نتیجه ای به همراه نخواهد داشت . اما ما همواره این جمله ی گاندی را به خاطر داشته ایم که : اول نادیده ات می گیرند ؛ بعد مسخره ات می کنند ؛ سپس باتو می جنگند ؛ اما درنهایت پیروزی با توست !

مانند بسیاری از استارت آپ های دنیا ، نوانک نیز فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده و شاید اگر کار تیمی فوق العاده و انگیزه ی بالای مدیران جوان این سیستم نبود ، امروز ما هم جزو ۹۰ درصد از استارت آپ هایی بودیم که با شکست مواجه می شدیم . منظور از کار تیمی در این پروژه صرف تقسیم وظایف و کارها نبوده و نیست ، بلکه منظور این است که اگر همانند یک بازی فوتبال ، یکی از ۱۱ بازیکن زمین دچار مشکل شد ، سایرین بتوانند به کمک یکدیگر کاری کنند که خلاء وجود فرد به هیچ عنوان حس نشود و در نهایت نوانک به عنوان یک پروژه ی موفق در کشور شناخته شود .

نوانک، پسر بازیگوش خانواده

اینکه نوانک پسر است یا دختر همواره موضوع چالشی بین اعضای تیم بوده است . یکی از همکاران اعلام می کرد نوانک دختر است ، چون روحیه ی لطیفی دارد و کارها را با سرعت و دقت انجام می دهد . دیگری نیز می گفت نوانک پسر است ، به این دلیل که پر جنب و جوش است و به قول قدیمی ها یک جا بند نمی شود ، از این شهر به آن شهر و از این استان به آن استان در رفت و آمد است . در نهایت اینکه چون در این خانواده محصول دیگری به نام تلینا نیز وجود داشت ، نظر بر این شد که نوانک نیز به عنوان پسر کوچک خانوده پذیرفته شود .

گاهی یک صدا می تواند دنیا را متحول کند

چقدر به میزان تاثیر گذاری صدا اعتقاد دارید؟

جمله ی بالا به خوبی بیان می کند که تاثیر یک صدا تا چه اندازه می تواند وسیع باشد . صداها می توانند قدرت عجیبی داشته باشد .  به تازگی تحقیقات نشان داده در درمان سرطان ها صدا تاثیر بسزایی دارد . امواج صوتی می تواند  زخم ها را التیام دهد ، بر رشد گیاهان تاثیر مثبت داشته باشد ، میزان امواج مغزی را در هر دو نیمکره مغز متعادل می کند ، اجسام را معلق میکند و بسیاری از کاربردهای دیگر که شاید هنوز برای ما ناشناخته باشد .

شنیدن صدای افرادی که دوستشان داریم می تواند در ما احساس آرامش به وجود بیاورد یا هیجان را در ما ایجاد کند . صدای موسیقی های خاطره انگیز می تواند در کسری از ثانیه ما را در تونل زمان ببرد ، به زمان و مکانی که در ان حضور داشته ایم منتقل کند . پس چندان اغراق آمیز به نظر نمی رسد اگر بگوییم که گاهی یک صدا می تواند دنیا را متحول کند .

نوانک، نوای خوش کسب و کار شماست

نوانک در بین انواع مدل های فروش ، به عنوان یک سرویس برای تجارت شرکت با شرکت  یا تاجر با تاجر (B2B) ، و در دنیای تجارت بی تو سی (B2C) معاملات تجاری بین تولید کننده یا عرضه کننده با مصرف کننده نهایی نیز استفاده می شود . این سرویس در بخش های مختلفی از تولید سرنخ های فروش و جذب مشتریان بالقوه گرفته ، تا بخش سناریو های مربوط به رضایت سنجی و مشتری مداری را به بهترین شکل می تواند انجام دهد .

نوانک در حقیقت رباتی است که در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته بدون خستگی و با دقت بالا آماده ی سرویس دهی و خدمات رسانی به شماست . شما می توانید اموری را که قرار است توسط نیروی انسانی و با هزینه ی بسیار زیادی انجام می شود را به عهده ی نوانک بسپارید ، تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی بسیار مفرون بصرفه برایتان انجام دهد .

شما از نوانک چه می خواهید؟

نوانک با داشتن سرویس های متنوع و گوناگون برای تمامی کسب و کارها از فروشگاهها گرفته تا سازمانها ، ارگانها ، ادارات ، مجوعه های دولتی ، خصوصی و دانشگاهی شرایطی را فرآهم آورده تا بسته به نوع نیازشان بتوانند از این قابلیت ها استفاده کنند .

اطلاع رسانی ، تبلیغات ، فروش و بازاریابی ، برندینگ ، مشتری مداری  و اتوماسیون شش کاربرد اصلی سرویس نوانک است ، که شرح توضیحات را در بخش کاربردهای شغلی می توانید مشاهده کنید . لطفا دقت داشته باشید که نوانک نیز همانند بسیار دیگری از امکانات و فناوری ها بسیار انعطاف پذیر است ، و در شکل ها و قالب ها متفاوتی قابل استفاده است . پیشنهاد می شود در خصوص استفاده از سیستم نوانک حتما از راهنمایی های داخل سایت بهره بگیرید ، یا با مشاورین فروش نوانک در ارتباط باشید تا نتیجه ی دلخواه شما حاصل شود . در صورت به کار بستن راهنمایی ها و استفاده از نمونه ی کارها ، می توان گفت که موفقیت شما در این سیستم تضمین شده است .

کلام آخر

آماده آمده ایم تا کاری برای انجام دادن نمانده باشد ، همراه هستیم تا تعریف جدیدی از مشاوره و پشتیبانی را داشته باشیم . میخواهیم که بخواهید از ما ، جدیدترین سرویس ها را تا انجام دهیم و ارائه دهیم بروزترین امکانات روز دنیا را…

این مقاله را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید