بلاگ

بی همتا با خطوط اختصاصی ارسال پیام صوتی

توسط بلاگدر 1397/05/18

همانطور که متوجه شده اید، برای اولین بار در ایران امکانی فراهم شده است تا افراد بتوانند با استفاده از خطوط اختصاصی ارسال پیام صوتی که در اختیارشان قرار می گیرد، تجربه ی متفاوتی از ارسال پیام صوتی و برقراری تماس تلفنی داشته باشند. شرح توضیحات و عملکرد سیستم را در بخش سرویس های ویژه می توانید مشاهده نمایید. ما در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه خطوط اختصاصی ارسال پیام صوتی نوانک می تواند به برند سازی مجموعه ی شما کمک کند.

خاص باشید

احتمالا شما هم بسیار دیده اید افراد یا کسب و کارهایی که صرفا به دلیل خاص بودن، مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کرده اند. به عنوان مثال بستنی فروشی که بستنی قیفی را با ارتفاع 30 الی 50 سانتی به همراه تکه های میوه در اختیار مشتریانش قرار می دهد، یا حتی پیرمرد زحمتکشی که در قهوه خانه ی قدیمی خودش به علت طبخ املت با عطر و طعم مخصوص بسیار بر سر زبان ها افتاده است. از این دست مثالها می توان در رابطه با کسب و کارهای جدید نیز زد. زمانی که یکی از تاکسی های اینترنتی تماس های تلفنی بین راننده و مسافر را از طریق تماس امن انجام داد.

بصورت کلی چند ویژگی می تواند مزیت رقابتی بسیار خوبی برای شما به حساب بیاید. مهمترین ویژگی اولین بودن است، این آیتم به خودیه خود، دلیل بسیار خوبیست که کسب و کار شما در بین انواع کسب و کارها کاملا شناخته شده باشد، و تا مدت زمان زیادی بتوانید به آن ببالید و از این طریق مشتریان بیشتری را نیز داشته باشید.

ویژگی بعدی می تواند بهترین بودن باشد، زمانی که شما محصولات و یا خدماتی با کیفیت تر از آنچه سایرین ارائه می کنند ارائه می دهید.

سومین مورد نیز خاص بودن است. زمانی که شما کیفیت یکسانی جهت فروش محصول یا ارائه ی خدمات در نظر گرفته اید و همچنین اولین فردی نیستید که اقدام به راه اندازی آن کسب و کار گرفته اید، اما شما راه حل هایی را یافته اید که کارها را به شکلی متفاوت تر انجام می دهد. این مورد نیز کمک شایانی به امر فروش و توسعه ی کسب و کار شما می کند.

شماره ها نیز با شما صحبت می کنند

احتمالا افرادی را در طول عمر خود مشاهده کرده اید که تمامی کارها و تماس هایشان را با تلفن همراه یا دفتر انجام می دهند. تقریبا می توان گفت که اگر آن خط مورد نظر به هر علتی از دسترس خارج شود، سرمایه ی زیادی از دست ایشان می رود.

با یکی از بازاریان قدیمی که صحبت می کردیم می گفتند که در حال حاضر خط تلفن همراه ایشان چند ده میلیون تومان ارزش مالی دارد، به این دلیل که این خط بین تمامی مشتریان کاملا شناخته شده است. مجموعه های بسیار بزرگ و به نامی هم در کشور وجود دارند که سعی دارند شماره ی تلفن دفتر خودشان را در بین عموم مردم جا بیندازند و برای اینکار هزینه های گزافی را نیز می پردازند.

به عنوان مثال مجموعه ی مدرسان شریف با آن تیزر آگهی جنجالی خودش بسیار سر زبان ها افتاد، احتمالا شماره ی بیست و نه دو تا شیش را کاملا خاطرتان هست. شاید با شماره ی تماس مروا هم آشنایی داشته باشید، سرویسی که بصورت ارزش افزوده عمل کرده و هزینه ی تماس از کاربران را دریافت می کند. این دوستان نیز برای برندینگ کار خودشان بصورت ملودی وار شماره ی تماس را بیان می کردند تا اثر گذاری بالاتری برای مخاطبین داشته باشد.

به صورت کلی می توان گفت هر قدر اطلاعات بیشتری از شما و اطلاعات کسب و کارتان در گوشه ی ذهن مشتریان وجود داشته باشد، احتمال و درصد موفقیت کارتان نیز بالاتر خواهد رفت و این موضوع امری ثابت شده در بازاریابی عصبی کار شما خواهد بود.

تفاوتی متفاوت با خطوط اختصاصی ارسال پیام صوتی نوانک

خاص بودن در انجام کارها می تواند در تمامی لایه های کسب و کارها وجود داشته باشد. در راستای انجام کارها به شکل و شیوه ای متفاوت، فناوری نقش به سزایی بازی می کند و  پیوسته در حال تغییر روند ساختاری کارهاست. اینکه در نوانک شما بتوانید کارها را به سریعترین و راحت ترین روش ها انجام دهید موضوعیست که در سایر بخش ها به آن پرداخته ایم، اما اینکه شما با یک تیر چند نشان بزنید و مزیت کارتان را به مشتریان اعلام کنید هنوز بسیار جای صحبت دارد . امروز دیگر زمان آن رسیده است که مشتریانی که حتی شماره ی تلفن منزلشان را حفظ نیستند، شماره ی شما را در خاطر داشته باشند و حتی در فهرست مخاطبین گوشی تلفن همراهشان آن را ذخیره کنند.

شماره ی شما همانند اثر انگشت شماست

اینکه می گوییم شماره ی شما همانند اثر انگشت شماست، بیراه نگفته ایم. از طریق ثبت اثر انگشت بسیاری از فعالیت ها و رویدادهای مهم زندگی اتفاق می افتد، این موضوع می تواند در خصوص ارسال پیام های صوتی نیز اتفاق بیافتد. مجموعه هایی که به دنبال این هستند که به محض زنگ خودن گوشی مخاطبینشان، به سرعت شناسایی شوند و مخاطب بداند که این پیام از سمت آنهاست، می توانند از خطوط اختصاصی ارسال پیام صوتی نوانک برای این کار استفاده کنند.

این ویژگی مخصوصا در رابطه با مجموعه هایی که کارهای خدماتی انجام می دهند بسیار اولویت بالایی دارد. به تازگی یکی از شعبات بانک در اقدامی جالب مد نظر قرار داده بود که حتی در فرم هایی که پیرامون دریافت وام و تسهیلات در اختیار مشتریان قرار می گیرد، شماره ی خطوط اختصاصی ارسال پیام صوتی نیز آورده شود تا تمامی یادآوری اقساط و پیگیری معوقات از طریق همین سر شماره انجام شود و مشتری در جریان باشد که اگر با این شماره با وی تماسی برقرار شد در خصوص یکی از فعالیت های مالی بانک وی می باشد.

هر جای ایران که می روید خط تلفنتان را نیز با خود ببرید

یکی از مشکلاتی که تا به امروز صاحبین کسب و کارها به دردسر می انداخت، این بود که این عزیزان در طول عمر کسب و کارشان هزینه های زیادی را صرف تبلیغات برای شماره ای خاص می کردند، از آنجایی که محل کار به صورت استیجاری بوده و ناگزیر به ترک محل در موعد مشخصی هستند، تمامی اطلاعات تماس و سابقه ی آنها در این پروسه ی خاص از بین می رود و مجددا باید با صرف هزینه اقدام به چاپ کارت ویزیت، برشور، کاتالوگ و … کنند که هر یک از اینها هزینه های زیادی به همراه دارد. ضمن اینکه هر بار با انجام تغییرات، تعداد زیادی از مشتریان ریزش دارند و تمامی موارد گفته شده خسارات مادی و معنوی زیادی را در بر دارد.

نوانک به عنوان اپراتور پیام صوتی کوشیده تا از تمامی این خسارات ها جلوگیری کند. شما می توانید خط مخصوص به خود را داشته باشید و در هر نقطه از ایران که می روید خطتان را نیز با خود ببرید و امکان مکالمه را در انجا نیز داشته باشید.

همیشه در دسترس باشید

بسیاری از شرکت ها و مجموعه ها به دلیل داشتن تماس های تلفنی، افرادی را در سایر شیفت های کاری استخدام می کنند تا بتوانند پاسخگوی نیازهای مشتریانشان باشند؛ که این موضوع می تواند هزینه های زیادی را به شرکت ها بابت قبوض ماهانه ی آب و برق و گاز و همچنین حقوق پرسنل تحمیل کند. گاهی اوقات نیز تلفن ها به صورت خودکار به تلفن همراه یکی از پرسنل دایورت می شود، که در ظاهر هزینه های گفته شده ی قبلی را پوشش می دهد، اما به جهت دایورت تلفن دفتر به گوشی موبایل، به ازای تماس هر مشتری هزینه ی زیادی بابت مکالمه به مجموعه ها تحمیل می شود.

خطوط اختصاصی ارسال پیام صوتی نوانک به دلیل بهره مندی از سیستم های مبتنی بر IP امکان استفاده و برقراری تماس تلفنی از طریق اپلیکیشن را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا در هر جایی که حضور داشتید بتوانید با مشتریانتان در ارتباط باشید و هیچ تماسی از دست رفته نباشد.

در هزینه ها صرفه جویی کنید

احتمالا متوجه شده اید که خطوط اختصاصی ارسال پیام صوتی و تماس تلفنی نوانک تعرفه ی بسیار ارزانتر از آن چیزی دارند که تلفن های ثابت مخابرات در اختیارتان قرار می دهد. میزان صرفه جویی که در سیستم های شما به ازای هر تماس اتفاق می افتد حداقل 10 درصد می باشد. به بیان دیگر تعرفه ی مکالمه ی شما با این خطوط حداقل 10 درصد ارزانتر از آن چیزیست که تا امروز می پرداخته اید. این موضوع مخصوصا برای مجموعه های که مراکز تماس بزرگی دارند، می تواند ماهانه چندین میلیون تومان صرفه جویی اقتصادی به همراه بیاورد و از هزینه های جاری مجموعه ها بکاهد.

چکیده ی کلام

فناوری ها به خودی خود هیچ کارایی ندارند و صرفا این ما انسانها هستیم که به آنها ارزش می دهیم. همانطور که استفاده ی مناسب و بجا از یک فناوری می تواند کسب و کار شما را متحول کند، به همان میزان استفاده ی ناصحیح از همان ابزار می تواند صدماتی را نیز به همراه خود داشته باشد. موفقیت در استفاده از ابزارها به چند عامل وابستگی بسیار زیادی دارد. اول اینکه نسبت به ابزار و امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد اشراف کامل داشته باشید و بدانید که به صورت دقیق چه امکاناتی در اختیارتان قرار می گیرد.
دوم اینکه بدانید شما چه نیازهایی دارید که ابزارها می توانند به آن کمک کنند و سوم اینکه دانش استفاده از آن ابزار را برای رفع نیازتان به دست بیاورید در این صورت موفقیت شما در این سیستم تضمین شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.