بلاگ

مهم ترین خواسته شما از سامانه ارسال پیام صوتی چیست؟

توسط بلاگدر 1398/07/18

در این مقاله بر آن شدیم تا فهرستی از امکانات کلی سامانه ارسال پیام صوتی نوانک را در اختیار شما قرار دهیم تا بر اساس آن بتوانید با دریافت اطلاعات کافی و ارزیابی درست، از امکانات سیستم استفاده نمایید.

مهم ترین امکانات سامانه ارسال پیام صوتی نوانک

1- دفترچه تلفن پیشرفته

از این به بعد می توانید فهرستی کامل از کلیه افرادی که با ایشان در ارتباط هستید را تهیه کنید و داخل دفترچه ی تلفن پیشرفته ی نوانک ذخیره کنید تا در هر زمان که به آن اطلاعات نیاز داشتید با چند کلیک ساده اطلاعاتشان را مشاهده کنید .ضمن اینکه می توانید اطلاعات افرادی که در دفترچه تلفن ذخیره شدند را دسته بندی کنید (بر حسب مشتریان ممتاز، طلایی یا مشتریان خوش حساب و …) که بنا به نوع نیازی که وجود داشت به آن افراد پیام صوتی ارسال کنید.

2- ارسال پیام صوتی در کوتاه ترین زمان

با سامانه ارسال پیام صوتی نوانک می توانید در هر لحظه به هزاران نفر پیام صوتی بفرستید و مطمئن باشد که در سریعترین زمان ممکن همه ی پیام ها به دست تمامی مخاطبین میرسد و می توانید زمان ارزشمندتان را صرف کارهای دیگری کنید.

3- زمان بندی در ارسال

با نوانک این امکان را دارید که از این لحظه تا یک سال آینده برنامه زمان بندی در اسال ها را مشخص نمایید تا در زمان مشخص برای افراد دلخواه پیام صوتی مربوط به خودشان ارسال و پخش شود.

4- گزارش گیری کامل

نوانک بلافاصله بعد از هر ارسال به شما گزارش می دهد که کدام یک از افرادی که برایشان پیام ارسال شده چه مقدار یا چند ثانیه از پیام را شنیده اند، همچنین در صورتی که فردی پیام را دریافت نکرده باشه علت عدم دریافت را نیز به شما خواهد گفت (مشغول ، عدم دسترس ، بیپاسخ)

5- تکرار ارسال بصورت خودکار

اگر خبر مهمی دارید که قرار است به مخاطبینتان  اطلاع داده شود، می توانید از طریق این سیستم برای تمامی افراد که در مرحله ی اول پیام ارسالی را نشنیده اند، برای بار دوم یا حتی سوم ارسال داشته باشید و از دریافت پیام اطمینان حاصل نمایید.

6- نظر سنجی در سامانه ارسال پیام صوتی

تعداد مخاطبین زیادی دارید اما نمی دانید بصورت واقعی چند نفرشان تمایل به استفاده از کالا یا خدمات شما دارند؟ خیلی راحت، می توانید به افراد پیام صوتی ارسال کنید و از آنها در هنگام پخش فایل صوتی نظر سنجی کنید و بخواهید تا با وارد کردن یک عدد خاص (به عنوان مثال عدد 2) نظرشان را نسبت به پیشنهادتان اعلام کنند.

7– استودیو ضبط صدا

مطمئنا تمایل دارید تا تبلیغات صوتی به همراه صدای جذاب داشته باشید…برای اینکار می توانید از گوینده های حرفه ای و استودیو ضبط صدای نوانک استفاده کنید.

8- ارسال های هوشمند

سامانه ارسال پیام صوتی نوانک میتواند در زمان های خاص که افراد انتظارش را ندارند مانند روز تولد، سالگرد ازدواج یا اعیاد و مناسبت ها با افراد تماس بگیرد و شگفت زده اشان کند.

9- امکان لینک به سایر نرم افزارها و اپلیکیشن ها

این سیستم قابلیت اتصال به تمامی نرم افزارها، وبسایت ها و اپلیکیشن ها را به شما می دهد و می توانید از تمامی امکانات نوانک در سیستم کاری خودتان نیز بهره مند شوید.

10- پیگیری خودکار مشتریان

احتمالا به این موضوع فکر کرده اید که چرا یک مشتری یک بار خریدی را انجام می دهد یا برای دریافت خدمات تماس می گیرد اما بعد از مدتی دیگر خبری از آنها نیست؟ یک دلیل ساده  و مهم این است که پیگیری مشتریان انجام نمی شود. سامانه ارسال پیام صوتی نوانک می تواند طبق زمان بندی که برایش تعریف می شود با تک تک افراد تماس بگیرد و پیگیری کارهای مربوطه را انجام دهد.

11– رضایت سنجی

با توجه به رقابت فشرده ای که بین بنگاههای اقتصادی جهت جذب مشتریان جدید وجود دارد، وجه تمایز همه ی آنها می تواند میزان رضایتمندی مراجعین و مشتریان باشد. نوانک می تواند بعد از دریافت خدمات یا فروش محصول با مشتریان تماس بگیرد و و نظر آنها را در رابطه با خدمات ارائه شده جویا شود.

12– otp

چند درصد از مشتریان شما به دلیل دریافت نکردن کد فعالسازی در هنگام ورود به سایت یا اپلیکیشن از دست رفته اند؟ نوانک می تواند از طریق سرویس one time password رمز عبور یکبار مصرف را مشابه با سایت گوگل یا تلگرام تولید کند و بدون هیچ نوع بلاکی و از طریق تماس صوتی به افراد اعلام کند.

13- کمپین های بازاریابی

جدیدترین نتایج اثر بخشی تبلیغات نشان دهنده ی بازدهی 10 تا 15 درصدی روش های سنتی است، اما نوانک به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغات آنلاین تا 90 درصد نتیجه بخش بوده و می توانید از کمپین های بازاریابی به نحو اثر بخشی استفاده کنید.

14- ارسال پیام صوتی با پیش شماره ی تمامی شهرهای ایران

گستردگی کار سامانه ارسال پیام صوتی نوانک موجب شده تا امکان ارسال پیام از پیش شماره ی تمامی استانهای کشور فراهم شود و این قدم مهمی در هر چه اثر بخش تر کردن پیام های صوتی کاربران خواهد بود.

2 دیدگاه
 1. پیامک صوتی 1398/10/28 در 12:50 پاسخ

  سلام
  ببخشید یه سوال دارم.
  تعرفه ارسال پیامک صوتی در ارسال به شماره تلفن ثابت منازل با تعرفه موبایل تفاوتی دارد یاخیر؟
  اساسا شما به شماره های ثابت منازل ارسال می کنید یا خیر؟
  ممنون میشم جواب بدین

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.