با امکانات نوانک آشنا شوید

دفترچه تلفن پیشرفته

می توانید فهرستی از افراد که با آنها در ارتباط هستید را تهیه و دسته بندی کنید ( بر حسب مشتریان ممتاز ، طلایی یا مشتریان خوش حساب و ... )

ارسال پیام صوتی در کوتاه ترین زمان

در هر لحظه به هزاران نفر پیام صوتی بفرستید و مطمئن باشد که در سریعترین زمان ممکن همه ی پیام ها به دست تمامی مخاطبین میرسد.

زمان بندی در ارسال

این امکان را دارید که از این لحظه تا یک سال آینده زمان بندی ارسال ها را به سیستم دهید تا در زمان مشخص برای افراد دلخواه پیام صوتی مربوط به خودشان ارسال و پخش شود.

گزارش گیری کامل

بعد از هر ارسال خواهید دید که کدام یک از افرادی که برایشان پیام ارسال شده چه مقدار یا چند ثانیه از پیام را شنیده یا به چه علت پاسخگو نبوده اند (مشغولی، عدم پاسخ)

تکرار ارسال بصورت خودکار

اگر در مرحله ی اول مخاطبان پیام ارسالی را نشنیده اند می توانید بصورت خودکار برای بار دوم یا حتی سوم ارسال داشته باشید.

نظر سنجی

می توانید به افراد پیام صوتی ارسال کنید و از آنها در هنگام پخش فایل صوتی نظر سنجی کنید و بخواهید تا با وارد کردن یک عدد خاص (به عنوان مثال عدد 2) نظرشان را نسبت به پیشنهادتان اعلام کنند.

استودیو ضبط صدا

مطمئنا تمایل دارید تا تبلیغات صوتی به همراه صدای جذاب داشته باشید...برای اینکار می توانید از گوینده های حرفه ای و استودیو ضبط صدای نوانک استفاده کنید.

ارسال های هوشمند

نوانک می تواند در زمان های خاص که افراد انتظارش را ندارند ماندد روز تولد، سالگرد ازدواج یا اعیاد و مناسبت ها با افراد تماس بگیرد و شگفت زده اشان کند.

امکان لینک به سایر نرم افزارها

این سیستم قابلیت اتصال به تمامی نرم افزارها ، وبسایت ها و اپلیکیشن ها را به شما می دهد و می توانید از تمامی امکانات نوانک در سیستم کاری خودتان نیز بهره مند شوید.

پیگیری خودکار مشتریان

نوانک میتواند طبق زمان بندی که برایش تعریف می شود با تک تک افراد تماس بگیرد و پیگیری کارهای مربوطه را انجام دهد.

رضایت سنجی

نوانک می تواند بعد از دریافت خدمات یا فروش محصول با مشتریان تماس بگیرد و و نظر آنها را در رابطه با خدمات ارائه شده جویا شود.

نواخوان

نوانک ابزار پیش رفته ای را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید با آن هر متن فارسی یا انگلیسی را با گوینده آقا و خانم تبدیل به فایل صوتی کنید و برای اطلاع رسانی ها و غیره از آن استفاده کنید.

کمپین های بازاریابی

نوانک به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغات آنلاین تا 90 درصد نتیجه بخش بوده و می توانید از کمپین های بازاریابی به نحو اثر بخشی استفاده کنید.

نوامپ

کاربران نوانک می توانند از روی نقشه ی مناطق، برای شماره های ایرانسل و همراه اول پیام صوتی ارسال کنند.

نوامیکس

می توانید صداهای تولیدی خود را، با جذاب ترین موزیک ها ترکیب کنید و صدایی فاخر تولید کنید.