بلاگ

نوانک به شما سلام می کند!

توسط بلاگدر 1397/05/18

انگار همین چند روز پیش بود که ایده ی اولیه ی راه اندازی سیستم اپراتور پیام صوتی نوانک به ذهن ما خطور کرد. در آن موقع به هر کسی توضیح می دادیم که قصد داریم سیستمی را این مشخصات را راه اندازی و ارئه کنیم، در اولین واکنش لبخندی زده و بعد می گفتند که به هزار و یک دلیل این کار هیچ نتیجه ای به همراه نخواهد داشت. اما ما همواره این جمله ی گاندی را به خاطر داشته ایم که: اول نادیده ات می گیرند؛ بعد مسخره ات می کنند؛ سپس باتو می جنگند؛ اما درنهایت پیروزی با توست!

مانند بسیاری از استارت آپ های دنیا، نوانک نیز فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده و شاید اگر کار تیمی فوق العاده و انگیزه بالای مدیران جوان این سیستم نبود، امروز ما هم جزو ۹۰ درصد از استارت آپ هایی بودیم که با شکست مواجه می شدیم. منظور از کار تیمی در این پروژه صرف تقسیم وظایف و کارها نبوده و نیست، بلکه منظور این است که اگر همانند یک بازی فوتبال، یکی از ۱۱ بازیکن زمین دچار مشکل شد، سایرین بتوانند به کمک یکدیگر کاری کنند که خلاء وجود فرد به هیچ عنوان حس نشود و در نهایت نوانک به عنوان یک پروژه ی موفق در کشور شناخته شود.

نوانک، پسر بازیگوش خانواده

اینکه نوانک پسر است یا دختر همواره موضوع چالشی بین اعضای تیم بوده است. یکی از همکاران اعلام می کرد نوانک دختر است ، چون روحیه ی لطیفی دارد و کارها را با سرعت و دقت انجام می دهد. دیگری نیز می گفت نوانک پسر است، به این دلیل که پر جنب و جوش است و به قول قدیمی ها یک جا بند نمی شود، از این شهر به آن شهر و از این استان به آن استان در رفت و آمد است. در نهایت اینکه چون در این خانواده محصول دیگری به نام تلینا نیز وجود داشت، نظر بر این شد که نوانک نیز به عنوان پسر کوچک خانوده پذیرفته شود.

گاهی یک صدا می تواند دنیا را متحول کند

چقدر به میزان تاثیر گذاری صدا اعتقاد دارید؟

جمله ی بالا به خوبی بیان می کند که تاثیر یک صدا تا چه اندازه می تواند وسیع باشد. صداها می توانند قدرت عجیبی داشته باشد.  به تازگی تحقیقات نشان داده در درمان سرطان ها صدا تاثیر بسزایی دارد. امواج صوتی می تواند  زخم ها را التیام دهد، بر رشد گیاهان تاثیر مثبت داشته باشد، میزان امواج مغزی را در هر دو نیمکره مغز متعادل می کند، اجسام را معلق میکند و بسیاری از کاربردهای دیگر که شاید هنوز برای ما ناشناخته باشد.

شنیدن صدای افرادی که دوستشان داریم می تواند در ما احساس آرامش به وجود بیاورد یا هیجان را در ما ایجاد کند. صدای موسیقی های خاطره انگیز می تواند در کسری از ثانیه ما را در تونل زمان ببرد، به زمان و مکانی که در ان حضور داشته ایم منتقل کند. پس چندان اغراق آمیز به نظر نمی رسد اگر بگوییم که گاهی یک صدا می تواند دنیا را متحول کند.

نوانک، نوای خوش کسب و کار شماست

نوانک در بین انواع مدل های فروش، به عنوان یک سرویس برای تجارت شرکت با شرکت  یا تاجر با تاجر (B2B) و در دنیای تجارت بی تو سی (B2C) معاملات تجاری بین تولید کننده یا عرضه کننده با مصرف کننده نهایی نیز استفاده می شود. این سرویس در بخش های مختلفی از تولید سرنخ های فروش و جذب مشتریان بالقوه گرفته، تا بخش سناریو های مربوط به رضایت سنجی و مشتری مداری را به بهترین شکل می تواند انجام دهد.

نوانک در حقیقت رباتی است که در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته بدون خستگی و با دقت بالا آماده ی سرویس دهی و خدمات رسانی به شماست. شما می توانید اموری را که قرار است توسط نیروی انسانی و با هزینه ی بسیار زیادی انجام می شود را به عهده ی نوانک بسپارید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی بسیار مفرون بصرفه برایتان انجام دهد .

شما از نوانک چه می خواهید؟

نوانک با داشتن سرویس های متنوع و گوناگون برای تمامی کسب و کارها از فروشگاهها گرفته تا سازمانها، ارگانها، ادارات، مجوعه های دولتی، خصوصی و دانشگاهی شرایطی را فرآهم آورده تا بسته به نوع نیازشان بتوانند از این قابلیت ها استفاده کنند.

اطلاع رسانی، تبلیغات، فروش و بازاریابی، برندینگ، مشتری مداری و اتوماسیون شش کاربرد اصلی سرویس نوانک است. لطفا دقت داشته باشید که نوانک نیز همانند بسیار دیگری از امکانات و فناوری ها بسیار انعطاف پذیر است و در شکل ها و قالب ها متفاوتی قابل استفاده است. پیشنهاد می شود در خصوص استفاده از سیستم نوانک حتما از راهنمایی های داخل سایت بهره بگیرید یا با مشاورین فروش نوانک در ارتباط باشید تا نتیجه ی دلخواه شما حاصل شود. در صورت به کار بستن راهنمایی ها و استفاده از نمونه ی کارها، می توان گفت که موفقیت شما در این سیستم تضمین شده است.

کلام آخر

آماده آمده ایم تا کاری برای انجام دادن نمانده باشد، همراه هستیم تا تعریف جدیدی از مشاوره و پشتیبانی را داشته باشیم. میخواهیم که بخواهید از ما، جدیدترین سرویس ها را تا انجام دهیم و ارائه دهیم بروزترین امکانات روز دنیا را…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.