کاربرد نوانک در شرکت های اینترنتی

نوانک برای شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) چه کاربردی دارد ؟

شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت به واسطه داشتن خدمات آنلاین جزو به روز ترین و همچنین دارای وسیع ترین شبکه ای از سیستم های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور هستند.
بالا بودن حجم کار و اندازه ی بازار و همچنین رقابت بسیار مثبتی که در بین اپراتور های این سرویس وجود دارد به طور طبیعی استفاده از جدید ترین و کارآمد ترین ابزارها را امری اجتناب ناپذیر کرده است…

امروزه بیشتر از 42 میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد که میزان مصرف دیتا در تلفن سیار ۳۸۷ ترابایت و در اینترنت ثابت ۱ هزار و ۹۴۲ ترابایت رسید که تا پایان سال ۹۳ نیز میزان درآمد اپراتورها ۱۹۳ هزار میلیارد ریال بود و در کنار آن نیز سهم دولت از خدمات ارتباطی ۳۶۰۱ هزار میلیارد ریال برآورد شد.
نگفته گویاست که در بازاری با این ظرفیت و گردش مالی بالا تا حد امکان باید از هر آنچه در توان است استفاده کنیم تا حداکثر خروجی و فیدبک مالی را بدست آوریم.
امروزه تقریبا در تمامی تبلیغات تلویزیونی و رادیویی ، وب سایت ها ، جراید ، نمایشگاهها و … تبلیغات بسیار زیادی جهت ارائه ی بسته های اینترنت مناسب وجود دارد و با بالارفتن دانش فردی کاربران استفاده کننده ی خدمات اپراتور ها نیز بسیار متنوع شده است.
تنوع سیاست های فروش محصول موجب این شده است که طیف گسترده ای از افراد جامعه بتوانند بر حسب نیاز خود بسته ی مورد نظرشان را تهیه کنند …
دایره ی سنی مشتریان نیز در حال حاضر از حدود 12 سال تا 70 سال به طور میانگین متغیر است.از انجایی که مشترکین اپراتورهای اینترنت را تلفن های ثابت تشکیل می دهند ما در نوانک امکانی را برای شما فراهم آورده ایم که در اولین قدم بتوانید با تمامی مشترکین تلفن ثابت در سرتاسر ایران ارتباط برقرار کنید…
برقراری ارتباط با تلفن های ثابت دقیقا همان موردی است که برای شما می تواند بیشترین خروجی را داشته باشد .شما می توانید یک فایل صوتی مهیج را آماده کنید و در زمان مناسب طرف صبح ، بین بازه ی 11 صبح تا 1 عصر و در بعداز ظهر ها بین 6 تا 9 شب اقدام به ارسال پیام صوتی کنید .

سه عامل موفقیت در کمپین فروش
زمانبندی مناسب در ارسال

محتوای مناسب پیام

انتخاب جامعه ی هدف مناسب

جامعه ی هدفی که تا پیش از این برای شرکت ها وجود داشت صرفا تلفن های همراه بوده که آن هم فقط از طریق ارسال پیامک به آنها امکان برقراری ارتباط را می داد و به دلیل مشکل بلاکی ها تاثیر پذیری کار را بسیار کم می کرد.
شما می توانید با استودیو نوانک فایل صوتی جذابی را آماده کنید و در پیام ارسالی طرح ها و پیشنهادات خودتان را به گوش ایشان برسانید و پرزنت کاملی را انجام دهید ، در پایان تماس نیز از فرد بخواهید تا در صورتی که تمایل به دریافت توضیحات بیشتر دارد عدد یک را شماره گیری کند یا در صورتی که تمایل به خرید بسته ی اینترنتی دارد عدد پنج را وارد نماید.
این موضوع یعنی با یک تیر دو نشان
کارمندان فروش شما بلافاصله بعد از برقراری هر تماس می توانند بر حسب آنچه که توسط کاربر اعلام شده است نسبت به برقراری تماس و فروش سرویس اقدام کنند…
در کنار این موضوع شما بازار تلفن های همراه کل کشور را نیز در دسترس خواهید داشت و می توانید بر حسب هدف گذاری منظقه ای نیز نسبت به ارسال پیام اقدام کنید…

از بازارهای شغلی غافل نشوید
نوانک فهرست کاملی از تمامی مشاغل ایران را می تواند در اختیار شما قراردهد تا بر اساس تارگت هایی که در نظر گرفته اید این دسته از افراد را نیز در جریان امور مربوط به فروش پکیج های خاص خود قرار دهید .
عموما بعد از فروش پکیج ها حفظ و نگهداری مشتریان برای دریافت خدمات بیشتر نیز نکته ی مهمی است.در شرایط کنونی کاربران به راحتی با ارئه ی پیشنهاد بهتر توسط سایر اپراتور ها یا غافل ماندن از پایان حجم اینترنت ایشان توسط شرکت ، جذب رقبا میشوند …به همین علت اکثر شرکت ها پرسنل فروشی را استخدام می کنند که در پایان حجم دوره ای کاربر با ایشان تماس حاصل کند و علاوه بر یادآوری این نکته ، فروش جدیدی را نیز برایشان ترتیب دهند…

اما به دلیل گستردگی حجم کار باز هم تعدادی از کاربران هستند که به هر علت تماسی با ایشان حاصل نمی شود…
شما می توانید از طریق نوانک برای تمامی افرادی که حجم اینترنتشان به عنوان مثال به زیر یک گیگ کاهش پیدا کرده است ارتباط بگیرید و علاوه بر یاد آوری پایان حجم اینترنت از وی بخواهید تا در صورت تمایل به خرید بسته ی قبلی عدد یک و به عنوان مثال برای خرید طرح تشویقی بهاره عدد دو را شماره گیری کند و سپس بر اساس ان کارشناسان فروش و یا پشتیبانی نسبت به ارائه ی خدمات اقدام کنند.
یکی از نمایندگان اپراتورها عنوان می کرد در پاره ای از مواقع و در شرایط خاصی نیاز است تا با توجه به پروموشن ها و آفر هایی که از طرف شرکت اصلی اعلام می شود در کوتاه ترین زمان با مخاطبین تماس گرفته شود و عنوان گردد که با چه شرایطی می توانند از تخفیفات ویژه بهره مند گردند که در این مواقع حجم بسیار زیادی از کارها به کارمندان بخش های مختلف تحمیل میگردد ، اما با استفاده از نوانک در کوتاه ترین زمان و ظرف تنها چند دقیقه تمامی این مراحل کاری را می تواند انجام دهد. حتی در صورتی هم که کاربر برای اولین بار نتواند پاسخگوی سیستم باشد نوانک می تواند برای بار دوم و سوم نیز با ایشان ارتباط برقرار کند که این موضوع باعث این شده است که بتوانند با فراغ بال بیشتری به سایر بخش ها و قسمت های کارشان رسیدگی کنند.
امکان دیگری که در سرویس نوانک برای شما در نظر گرفته شده است ابزار وب سرویس میباشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از طریق لینک این سیستم به پرتال سیستم کاری خودتان ، شرایطی را فراهم کنید تا اطلاع رسانی این موارد بصورت خودکار و بلا فاصله بعد از کاهش حجم ترافیک یا اتمام دوره از میزان خاص خود با مخاطب ارتباط گرفته شود و اطلاعات لازم در اختیار ایشان قرار گیرد.
همچنین در صورت اتصال نوانک از طریق وب سرویس ، شما این امکان را خواهید داشت تا بتوانید تمامی فرآیند هایی که حول محور درخواست های مشتریان صورت می گیرد را نیز بصورت اتوماتیک از طریق پیام صوتی به اطلاع ایشان برسانید.
از جمله پاسخ تیکت ها ، چک شدن پورت ها ، ارسال کارشناسان نصب و … همانطور که میدانید زمان بسیار زیادی را در طول روز میتواند برای کارمندان شما صرفه جویی به همراه داشته باشد.

متفاوت باشید
برای رویدادها ، مناسبتها ، تبریکات تولد و اعیاد از روشی جذاب بهره ببرید…صدایی دلنشین همراه با موسیقی فاخر آماده کنید و بر اساس روز تولد کاربرانتان برای ایشان ارسل کنید و بدانید مشتریان این وجه تمایز را به درستی درک میکنند و علاقه مند تر از همیشه نسبت به دریافت خدمات از مجموعه ی شما اقدام خواهند کرد.

با نوانک کمتر کار کنید و بیشتر لذت ببرید