بلاگ

نوانک ارزانتر از پیامک شد!

توسط بلاگدر 1398/07/25

از چه نوع ابزاری برای بازاریابی دیجیتال و ارتباط با مشتریان در کسب و کارتان استفاده می کنید؟ همانطور که می دانید ابزارها و روش های گوناگونی برای برقراری ارتباط با مشتریان وجود دارد از جمله سرویس پیامک ، ایمیل، سرویس های گوگل، رسانه های تصویری و … . در حال حاضر بالغ بر 64 ابزار بازاریابی دیجیتال وجود دارد که تمامی کسب و کارها به فراخور نیازشان می توانند از آن استفاده نمایند.

پیامک صوتی، ابزار بازاریابی دیجیتال

در حال حاضر یکی از بهترین سرویس های بازاریابی دیجیتال ایجاد شده در کشور که می تواند در بخش های متفاوتی همچون فروش و بازاریابی، مشتری مداری، اطلاع رسانی و غیره مورد استفاده قرار گیرد، سامانه ارسال پیامک صوتی نوانک است. این سیستم به علت در دسترس بودن در هر مکان، امکان دریافت بازخورد از مخاطبین، امکان ارتباط همزمان با انبوهی از افراد و استفاده از صدا در انجام فرایند بازاریابی دیجیتال، ویژگی های شاخص و متمایزی را نسبت به سایر ابزارها به همراه آورده است.

ارسال پیامک صوتی با پرداخت تنها دقیقه ای 40 ریال

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای استفاده از هر نوع سرویسی مد نظر مدیران مجموعه ها قرار دارد، مربوط به هزینه های تمام شده و میزان اثر بخشی سرویس است.

نوانک به عنوان یک ابزار بازاریابی دیجیتال با ارائه گزارش های متنوع و نموداری می تواند مدیران مجموعه ها را در جریان روند اثربخشی پیام های ارسالی قرار دهد اما این همه موضوع نیست.

با تلاش تمامی همکاران و مدیران این اپراتور شرایط به گونه ای رقم خورد که کاربران سامانه پیامک صوتی نوانک بتوانند با پرداخت حداقل هزینه اقدام به ارسال پیامک صوتی و ارتباط با مشتریان نمایند. در حال حاضر کاربران نوانک می توانند با پرداخت تنها 40 ریال برای تمامی تلفن ها ثابت داخل استانی پیام های صوتی ارسال نمایند. این به این معنی است که شما می توانید یک پیامک صوتی یک دقیقه ای یا همان شصت ثانیه ای را به طور کامل برای مشتریانتان ارسال نمایید و هر آنچه که لازم است با ایشان در میان بگذارید و در این بین تنها هزینه ای 40 ریالی را بپردازید که بسیار بسیار هزینه نازلی به شمار می رود.

ارسال پیامک صوتی ارزانتر از مکالمه

در تعرفه های جدید نوانک هزینه ها به گونه ای اعمال شده که مشترکین برای ارسال پیام صوتی هزینه هایی حتی ارزانتر از تماس و مکالمه عادی پرداخت می کنند. هزینه های جاری مجموعه ها در این زمینه به ازای هر دقیقه 10 درصد ارزانتر از تعرفه خطوط مخابراتی محاسبه می گردد. این هزینه ها برای هر دقیقه تماس به تلفن ثابت داخل استان 40 ریال، هر دقیقه تماس به تلفن های ثابت خارج از استان دقیقه ای 300 ریال و هر دقیقه تماس با خطوط تلفن همراه دقیقه ای 625 ریال است.

نوانک ارزانتر از پیامک

بسیاری از مجموعه هایی که پیشتر از طریق ارسال پیام کوتاه با مشتریان اقدام به برقرای ارتباط می کنند با موضوع بلاکی و نرسیدن پیام به افراد دست به گریبان هستند. این مورد مخصوصا در پیام هایی که جنبه اطلاع رسانی دارند و هم برای فرستنده و هم گیرنده حائز اهمیت است اهمیت دوچندان پیدا می کند. همچنین در حال حاضر قیمت تمام شده ارسال پیامک متنی تک صفحه ای با 70 کاراکتر چیزی در حدود 200 ریال برآورد می شود. در نظر داشته باشید که بسیاری از پیامک های ارسالی نیاز به داشتن محتوای دو تا سه صفحه ای دارد که در این صورت هزینه های ارسال هر بار پیامک به مخاطبین پیزی در حدود 600 ریال می گردد.

خوشبختانه کاربران نوانک برای ارسال پیام صوتی هیچ نوع محدودیتی را تجربه نمی کنند و تمامی پیام ها بدون بلاکی برای مخاطبین ارسال و برقرار می گردد. همچنین با توجه به تعرفه های گفته شده و مقایسه ساده با تعرفه های پیامک کتنی به این نتیجه می رسیم که ارسال نوانک چیزی در حدود یک چهارم هزینه ارسال پیامک را برای شما به همراه دارد و همچنین اثر بخشی بیشتری را به دنبال دارد.

فقط هزینه تماس های شنیده شده را بپردازید

بر خلاف اکثر سرویس های ارتباطی، کاربران نوانک تنها در شرایطی هزینه ارسال هایشان را میپردازند که در آن سوی خط مخاطب تلفن را پاسخ دهد و در صورتی که به هر علت مثل عدم پاسخ، مشغولی، خاموشی خط و یا در دسترس نبودن تلفن بی پاسخ بماند، فرستنده پیام هیچ مبلغی را پرداخت نمی کند و این موضوع می تواند به کاهش و صرفه جویی در هزینه ها منجر شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.