بلاگ

صفر تا صد سرویس ارسال پیام صوتی از روی نقشه یا نوامپ

توسط بلاگدر 1397/07/25

سرویس ارسال پیام صوتی از روی نقشه یا نوامپ یکی از ابزارهای بسیار کاربردی و منحصر به فردی است که این امکان را به شما می دهد تا با چند کلیک ساده بتوانید برای تمامی شماره های ایرانسل و یا همراه اول ارسال پیام صوتی داشته باشید.

بی شک مشاغلی که به صورت محدوده ای و جغرافیایی فعالیت می کنند اطلاع دارند که برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه بسیار حائز اهمیت است. آنها می دانند در صورتی می توانند کسب و کار خود را توسعه دهند که به خوبی در میان ساکنین و افراد محلی شناخته شوند و بتوانند به میزان قابل قبولی محصولات و خدماتشان را معرفی کنند. در بخش کاربردهای شغلی به خوبی توضیح داده ایم که بیمه ها، آژانس های مسافرتی، مجموعه های فروشگاهی و مراکز و موسسات آموزشی هر یک به چه صورت امکان استفاده و ارسال پیام های صوتی منطقه ای را دارا می باشند. این سرویس کاربردها و قابلیت های منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ارسال پیام صوتی از روی نقشه چه کاربردی دارد؟

1 – دسترسی آسان و سریع به جامعه هدف

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی، امروزه برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل سریعتر از هر زمان دیگری اتفاق می افتد. در سرویس نوامپ اطلاعات بسیار خوبی از شماره تلفن های همراه کلان شهر ها گردآوری شده و همه ی آنها بر حسب کد پستی و با دقت بالا در کنار هم قرار گرفته اند. کاربران نوانک این امکان را دارند تا جهت ارسال پیام صوتی از روی نقشه ی نوامپ با انتخاب شهر مورد نظرشان و انتخاب منطقه ی دلخواه نسبت به استخراج شماره تلفن های همراه آن اقدام کنند و به راحتی اقدام به ارسال پیام صوتی کنند.

2 – بالا بردن میزان فروش با افزایش ضریب تبدیل

به این موضوع توجه کنید که اگر شما در منطقه 5 تهران سکونت داشته باشید حدود ۸۵۸٬۳۴۶ نفر (۲۹۲٬۲۵۷ خانوار) سکونت دارند. اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که در این منطقه فعالیت می کنید تا کنون به این موضوع اندیشیده اید که احتمالا چند درصد از افراد ساکن در این منطقه شما و محصولاتتان را به خوبی می شناسند؟ با یک حساب و کتاب سر انگشتی اگر تنها یک درصد از این افراد را بتوانید تبدیل به مشتری بالفعل نمایید شما حدود 8 هزار مشتری خواهید داشت که میزان قابل توجهی از فروش را شامل می شوند و برای خدمت رسانی هر چه بهتر به این دسته از افراد حتما می بایست کسب و کار خودتان را توسعه بخشید.

3 – هدف گذاری فروش بر حسب شرایط هر منطقه

از آنجایی که در سرویس نوامپ، تمامی شماره ها بر حسب هر منطقه و با جزئیات در اختیار کاربران قرار می گیرد، این امکان برای شما به بهترین شکل فراهم است تا بر اساس شرایط جغرافیایی، فرهنگی، اقلیمی، مذهبی و غیره سیاست گذاری های حوزه ی فروشتان را انجام دهید. کاربران نوانک در صورتی که بخواهند ارسال پیام صوتی از روی نقشه را در دستور کار خود قرار دهند تا میزان قابل قبولی می توانند پیام های ارسالیشان را سفارشی سازی کرده و به گوش مخاطبینشان برسانند. اخیرا مجموعه ی فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش از این قابلیت به خوبی برای اطلاع رسانی طرح های فروششان استفاده می کردند. این مجموعه با توجه به خواسته ها و علاقه مندی های هر منطقه از شهر اقدام به برگزاری جشنواره ی فروش می کرد و طبعا نتایج دلخواهی را نیز به دست می آورد.

نوامپ شامل چه امکاناتی می شود؟

1 – فهرست کاملی از تمامی شماره های ایرانسل و همراه اول

در صورتی که بخواهید خروجی مناسبی به واسطه ی ارسال پیام صوتی از روی نقشه دریافت کنید، می توانید از نوامپ استفاده کنید. سرویس نوامپ برای تمامی کلان شهر های تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و کرج امکان استخراج تمامی شماره های ایرانسل و همراه اول را فراهم آورده است و این موضوع به شما کمک می کند تا در یک لحظه و به صورت همزمان یا با بازه های زمانی متفاوت اقدام به ارسال پیام صوتی کنید.

2 – امکان ارسال ردیفی از مناطق مختلف

نوامپ این امکان را به شما می دهد تا در صورتی که یک منطقه را انتخاب و شماره های دلخواهتان را استخراج کردید، به هر تعداد که مد نظرتان است اقدام به ارسال پیام صوتی نمایید. به عنوان مثال اگر از منطقه ی مورد نظر شما 7000 شماره استخراج شد، میتوانید از طریق نوامپ فقط برای حدود 1000 نفر اقدام به ارسال پیام صوتی کنید. همچنین این موضوع هم بسیار مهم است بدانید در صورت تمایل به ارسال مجدد پیام صوتی به منطقه ای که قبلا انتخاب کرده اید به راحتی می توانید از همان ردیف قبلی شروع به ارسال نمایید تا پیام های تکراری برای افراد ارسال نشود.

3- امکان زمان بندی در ارسال ها

نوامپ همچون سایر بخش های سامانه پیام صوتی نوانک به شما این امکان را می دهد تا بعد از انتخاب محل و مناطق مورد نظر زمان بندی دلخواهشان را بجهت ارسال پیام صوتی لحاظ کنند. امکان زمان بندی در ارسال پیام صوتی از روی نقشه این امکان را به شما می دهد تا بعد از ایجاد کمپین مورد نظر به انجام سایر فعالیتهای کاری و شخصیتان بپردازید و بدانید که ارسال ها در زمان مقرر برای مناطق دلخواهتان انجام می گیرد.

نوامپ چگونه آپدیت می شود؟

موضوع بسیار مهمی که در خصوص بانک های اطلاعاتی وجود دارد میزان صحت و سقم اطلاعات است. در صورتی که اطلاعات مورد استفاد ه به هر علت دارای خطا و تلرانس باشد موجب هدر رفت زمان، انرژی و سرمایه می گردد. نوانک همواره کوشیده است تا با بروز نگهداشتن بانک های اطلاعاتی مورد استفاده موجبات بهره وری هر چه بیشتر کمیپن های تبلیغاتی و اطلاع رسانی را داشته باشند. آپدیت نوامپ بصورت سالیانه صورت می پذیرد و بعد از اتمام هر سال و با شروع سال بعد در ماههای فروردین و اردیبهشت انجام می گیرد.

نحوه ی استفاده از نوامپ چگونه است؟

کاربران نوانک به راحتی می توانند از طریق حساب کاربریشان از این سرویس استفاده کنند. اگر شما قصد دارید تا ارسال پیام صوتی از روی نقشه را در دستور کار خود قرار دهید می بایست بعد از ورود به پنل سامانه پیام صوتی، از منوی ارسال پیام، گزینه ی نوامپ را انتخاب کنید. در اینحالت نقشه ی مورد برایتان نمایان خواهد شد و با انتخاب هر یک ازشهرها، امکان ارسال پیام برای شما مقدور خواهد بود. استفاده از نوامپ برای کاربران رایگان است و صرفا هزینه ی پیام های ارسالی دریافت می گردد.

درصورت داشتن سوالات بیشتر به بخش سوالات متداول رجوع کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.