بلاگ

نوانک چگونه به وظیفه ی خودش در قبال حمایت از کالای ایرانی عمل می کند؟

توسط بلاگدر 1397/05/18

در سالی که به عنوان حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است ، بسیاری از افراد و مجموعه ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم حمایت از کالای ایرانی را اعلام کرده اند و اقداماتی انجام داده اند . ما نیز تلاش خود را به کار بسته ایم تا به عنوان مجموعه ای فعال در حوزه ی ارتباطات، به گونه ای سرویس دهی کنیم که حداکثر منافع برای کسب و کارها و تولید کنندگان اتفاق افتد و نتیجه ی دلخواه حاصل شود .

استفاده از پیام صوتی، ارزانتر از قبل

نوانک در اولین اقدام جهت حمایت از مصرف کنندگان سرویس پیام صوتی ، اقدام به ارائه ی سرویس با حداقل تعرفه کرده است . این بدان معنی است که کاربران و نمایندگان نوانک می توانند با هزینه ای به مراتب کمتر از قبل اقدام به ارسال پیام صوتی کنند . تعرفه ی ارسال پیام صوتی در حالت کاربری سیستم به ازای هر ثانیه فقط ۱۹ ریال است و کاربر هم این هزینه را صرفا به شرط موفق بودن تماس می پردازد ؛ یعنی جایی هزینه می شود که قرار است صدای شما شنیده شود .

در دومین قدم نیز هزینه های تمدید سالیانه ی پنل را برای کاربران و نمایندگان به صفر کاهش داده ایم. این بدان معنی است که هر سال به صورت رایگان پنل ها تمدید خواهند شد، و تا زمانی که امکان ارائه ی این سرویس از طرف شرکت مخابرات وجود داشته باشد، شما نیز از آن استفاده خواهید داشت .

حمایت از استارت آپ ها

نوانک به عنوان اپراتور پیام صوتی در کشور برنامه حمایت ویژه ای را از استارت آپ های کشور به عمل می آورد . به این صورت که برای راه اندازی سیستم های مورد نیاز استارت آپ ها، مانند ارسال otp هیچ گونه هزینه ی راه اندازی سرویسی در نظر نمی گیرد و تمامی هزینه های راه اندازی پنل را در قالب اعتبار هدیه به این دوستان بر می گرداند، تا استفاده ی بسیار خوبی را از این سیستم ها به عمل بیاورند.

حضور در رویدادهای مختلف به عنوان اسپانسر

نوانک در بسیاری از برنامه ها و مناسبت هایی که در قالب همایش و یا نمایشگاه در سطح کشور برگزار می شوند، به عنوان حامی مالی حضور پیدا می کند تا ضمن گرامیداشت برنامه هایی که می توانند به عنوان محرکه ی تولید و اقتصاد در کشور به شمار بیایند، حمایت مادی و معنوی لازم را نیز به عمل آورده و دین خود را نسبت به چرخه ی تولید و اقتصاد کشور ادا کرده باشد .

استفاده از دیتا سنترهای داخلی

نوانک در جهت حمایت از کالای ایرانی و به جهت جلوگیری از خروج ارز از کشور، تمامی سرورهای مورد استفاده ی خودش را از بین دیتا سنترهای ایرانی انتخاب کرده است و اعتقاد داریم با کمک و حمایت شرکت ها و استارت آپ ها، کیفیت ارائه ی خدمات سرویس های داخلی نیز روز به روز بیشتر خواهد شد. خوشبختانه در حال حاضر نیز وضعیت آپ تایم سرورهای نوانک تا حدود ۹۹ درصد تضمین شده است، و تمامی همکاران در داخل و خارج از مجموعه تلاش خود را به کار گرفته اند تا شانه به شانه ی سرویس های روز دنیا، خدمات با کیفیتی را به کاربران ارائه کنند.

این بار شما بگویید

همواره به این اصل اعتقاد داشته ایم که نظرات و راهنمایی های کاربران و مشتریان، چراغ راه ما در طول مسیر خواهد بود. به همین دلیل ما در نوانک مشتاقانه منتظر اعلام نظرات و پیشنهادات شما هستیم تا اعلام کنید چه کارها و فعالیت های دیگری در جهت حمایت از کالای ایرانی و تولیدات ملی می توانیم انجام دهیم. شما می توانید نظرات خود را از طریق ایمیل، تماس تلفنی با دفتر مجموعه  با ما در میان بگذارید.

از اینکه همراه ما هستید صمیمانه از شما سپاسگزاریم…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.